Проведено олімпіаду з дисципліни «Інженерне обладнання будівель»
Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення"

Проведено олімпіаду з дисципліни «Інженерне обладнання будівель»

В останній тиждень жовтня була проведена в дистанційному форматі олімпіада з дисципліни «Інженерне обладнання будівель» серед студентів 4 курсу (АРХ41а – АРХ43б).

Було запропоновано 12 питань, серед яких переважна більшість, на перший погляд, нескладні. Наприклад,

• Чи залежить максимальна секундна витрата води з унітазу від ємності бачка унітазу? Від чого вона залежить? Поясніть!
  • Навіщо випускають унітази з неплоскою верхньою частиною (як на фото)?
  • Яку воду, холодну або гарячу, «важче підняти» на останній поверх будинку внутрішніми інженерними мережами?
  • Чому раніше бачки унітазу вміщували (потрібно було) 10 літрів, а зараз 4,5 літри?

Питання викликали зацікавленість, а це головне для популяризації фахових знань та підвищення інтересу до дисципліни з наступним покращенням результатів навчання.

Переможцями олімпіади стали: Цюпер Олександр з АРХ41Б, Недолужко Юлія з АРХ42б і Марушевська Софія з АРХ41б.

Проведено олімпіаду з дисципліни «Інженерне обладнання будівель

Марушевська Софія,  група АРХ41б
Марушевська Софія, група АРХ41бv

Недолужко Юлія,  група АРХ42б
Недолужко Юлія, група АРХ42б

К.т.н., доцент кафедри водопостачання та водовідведення Кушка О.М.