Проєкт Innovative Master Courses Supporting the Improvement of the Energy and Carbon Footprint of the Ukrainian Building Stock (UKRENERGY)

Київський національний університет будівництва і архітектури приймає участь у міжнародній програмі ERASMUS+ у рамках проєкту UKRENERGY: «Інноваційні магістерські курси на підтримку покращення енергетичного та вуглецевого сліду будівельного фонду України» (англ. «Innovative Master Courses Supporting the Improvement of the Energy and Carbon Footprint of the Ukrainian Building Stock»), що передбачає створення нових магістерських програм та просування передового досвіду ЄС та України щодо освітніх методологій та конкретних знань, пов’язаних з енергоефективністю та сталим розвитком, зокрема впровадження інноваційних магістерських курсів щодо енергоефективності та зменшення вуглецевого сліду в будівельному фонді України.  Фінансування проекту здійснюється за підтримки Європейського Союзу за програмою ERASMUS+ Розвиток потенціалу у сфері вищої освіти (ERASMUS-EDU-2022-CBHE-STRAND-2).

Коротко про проєкт:

Назва проєкту: Інноваційні магістерські курси на підтримку покращення енергетичного та вуглецевого сліду будівельного фонду України / Innovative Master Courses Supporting the Improvement of the Energy and Carbon Footprint of the Ukrainian Building Stock

Акронім проєкту: UKRENERGY

Програма: ERASMUS Lump Sum GrantsШифр проєкту: 101082898-ERASMUS-EDU-2022-CBHE-STRAND-2

Термін реалізації: 1 квітня 2023 – 31 березня 2026.

Координатор проєкту: Університет Генуї (UNIGE), м. Генуя, Італія

Координатор в Україні: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Адміністрація робочої групи проєкту:

• Олександр КОВАЛЬЧУК – керівник проєкту (офіційна контактна особа);
  • Володимир СКОЧКО – заступник керівника проекту (координатор проєкту);
  • Сергій КОЖЕДУБ – заступник керівника проєкту (менеджер з інформаційної підтримки).

Мета та завдання проєкту: Сприяння досконалості викладання та навчання в Україні шляхом створення інноваційних магістерських програм з енергетичної стійкості в будівлях, які відповідають принципам Болонського процесу. Проєкт має на меті впровадити інноваційний магістерський курс щодо енергоефективності та зменшення вуглецевого сліду в будівельному фонді України.

Цілі проєкту:

• Розробка нових магістерських курсів, з урахуванням вимог ринку праці, що дозволяють підтримувати очікуване працевлаштування випускників, навчаючи їх за сучасними освітніми методологіями в області енергоефективності та сталого будівництва;
  • Підвищення кваліфікації викладацького складу в Україні для задоволення потреб ринку праці та спрямування пропозиції викладання на вирішення проблем енергетики та відновлення будівель;
  • Підтримка процесу реформування навчальних програм шляхом розробки курсів відповідно до оновлених принципів Болонського Процесу;
  • Поширювати, розвивати та покращувати знання щодо Європейської зеленої угоди та вимог, встановлених ЄС, до 2030 року.

Партнери проєкту:

1. Університет Генуї, Італія (координатор проекту);
  2. Київський національний університет будівництва та архітектури, Україна;
  3. Одеська державна академія будівництва та архітектури, Україна;
  4. Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Україна;
  5. Львівський політехнічний національний університет, Україна,
  6. Національний транспортний університет, Україна,
  7. Одеський національний економічний університет,  Україна,
  8. ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», Україна,
  9. Львівський національний університет природокористування, Україна,
  10. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, Україна;
  11. Гірничо-металургійна академія ім. Станіслава Сташиця у Кракові, Польща;
  12. Словацький технічний університет у Братиславі, Словакія;
  13. Університет Кампанії ім. Луіджі Ванвітеллі, Італія.

Офіційний веб-сайт проєкту: https://erasmus-ukrenergy.unige.it/

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094362644385