Новини,  НОВИНИ КНУБА

Рейтинг ефективності участі ЗВО України в головних конкурсах наукових проектів у 2023 році

Використовуючи  дані Інформаційної служби ЄС – Community Research and Development Information Service (CORDIS), EACEA Projects Results Platform, МОН, КМУ, Національного фонду досліджень України Центром міжнародних проєктів “Євроосвіта” був проведений рейтинг ефективності участі ЗВО України в головних конкурсах міжнародних і вітчизняних наукових проектів у 2023 році. Київський Національний університет будівництва і архітектури в цьому списку на 13 місці серед 40 університетів України. Непоганий результат. Тож гадаємо, суттєвого скорочення фінансування для нашого ВНЗ не буде.

Ми вітаємо науковців КНУБА з досягненням високих результатів і сподіваємося, що в наступних рейтингах наші показники участі в грантовій діяльності  зростуть ще більше!

Інформаційний центр