НОВИНИ КНУБА

Ректор КНУБА привітав судових експертів України

4 липня відзначають День судового експерта України.

Це свято було засноване на знак визнання на державному рівні загального значення судово-експертної діяльності країни в забезпеченні правосуддя.

Ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков привітав працівників Київського науково-дослідного  інституту судових експертиз з професійним святом і 110 річницею з дня заснування.

Він зазначив, що плідна праця та високий професіоналізм судових експертів, відданість роботі, принциповість завжди була запорукою у встановленні справедливості українського Правосуддя, захисті прав і свобод громадян, побудови в Україні правової держави.

Ректор КНУБА побажав здоров’я, благополуччя, творчого натхнення, нових звершень та миру.

Інформаційний центр