НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА

РИСУВАЛЬНА ПРАКТИКА ТА ТВОРЧІ ПЛЕНЕРИ СТУДЕНТІВ АРХІТЕКТУРНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НА  ТЕРИТОРІЇ    ОЗДОРОВЧО-НАВЧАЛЬНОГО ТАБОРУ КНУБА «БУДІВЕЛЬНИК» В КОНЧА–ЗАСПІ.

У мальовничій місцевості Конча-Заспи розміщений оздоровчо-навчальний табір КНУБА «Будівельник», студенти архітектурного факультету виїзжджають туди на творчі пленери, замальовки, обміри, розробляють проєкти оновлення його території, перспективи розвитку та використання у навчальному, науковому, творчому та оздоровчо-дозвіллєвому житті КНУБА.

На цьому тижні тут проходила рисувальна практика студентів 2 курсу архітектурного факультету. На свіжому повітрі, в оточенні мальовничих краєвидів – студенти під керівництвом викладачів кафедри образотворчого мистецтва та архітектурної графіки виконували художні творчі роботи навчальної рисувальної практики. Було повно чудових вражень! Натурні замальовки, акварелі, творче спілкування у колективі, у поєднанні з відпочинком на природі – робить літню практику незабутньою!

Також на території оздоровчо-навчального табору студенти  2 курсу  архітектурного  факультету  спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, реставрація» провели творчий пленер під керівництвом  декану  архітектурного факультету  О. Кащенко та асистента  кафедри  «Образотворчого мистецтва  та  архітектурної  графіки» І. Твороновича.

Художні пленери  є  органічною  складовою програми навчання  художників. Результатами пленеру стали етюди  прекрасного природного  довкілля.