Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Семінар «Інтеграційний форум «Шляхи та фінансування відновлення територіальних громад»

29 серпня 2023 року кафедра Водопостачання та водовідведення прийняла участь в Інтеграційному форуму «Шляхи та фінансування відновлення територіальних громад»
Організаторами форумц виступили:
  • Громадська спілка «Форум Будуй Майбутнє».
  • Wyoming contracting services LLC (USAID partners).
Партнери семінару:
  • Міністерство Інфраструктури України
  • Ukraine WASH Cluster
  • OXFAM
  • Water Mission
  • ReBuild Ukraine
На семінарі з доповідями виступили професори кафедри Водопостачання та водовідведення Хоружий Віктор Петрович та Кравченко Олександр Валерійович.
У форумі прийняли участь більше 130 представників територіальних громад, представники обласних та районних адміністрацій, представники профільних асоціацій, університетів та академій,  представники гуманітарних установ, благодійних фондів, представники інших фінансових інституцій.