Новини,  НОВИНИ КНУБА

Семінар-практикум «Постановка цілей і мотивація для їх досягнення»

30 жовтня в рамках співпраці з центром сім’ї Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації для студентів факультету інженерних систем та екології пройшов семінар з психології «Постановка цілей і мотивація для їх досягнення». Проводила зустріч практичний психолог “Центру сім’ї” Надія Ігначук.

Під час семінару обговорювали соціальну значущість людини, яка не може жити в соціумі та не взаємодіяти з іншими людьми. Як обрати правильний шлях і не зашкодити тим, хто знаходиться поруч, йдучи до своєї мети, як не втратити себе, виконуючи волю іншої людини. Розглянули ряд конкретних ситуацій з життя людей та проаналізували стадії мотиваційного процесу, розібрали, що впливає на досягнення мети та як запобігти невдачам і розчаруванню.

Метою заходу було сформувати позитивну мотивацію до навчання та розвинути навички самоаналізу й саморефлексії. Сподіваємось, що такі тренінги є корисними для студентства та допомагають прискорить досягнення поставлених цілей, впевнено рухатися вперед, підкорювати нові вершини, підвищувати якість і рівень життя. Успішна людина завжди знає, чого вона хоче, і як їй цього досягти.

Завідуючка відділу

з організації виховної роботи