Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

У п’ятницю, 3 лютого, в приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходить круглий стіл «Вдосконалення системи соціальних послуг в Україні / Соціальний захист в умовах воєнного стану».
На круглому столі з темою «Цифровізація соціальних послуг в умовах воєнного стану» виступив президент БФ «Реконструкції та розвитку України», президент International Technology Transfer Association (ІТТА), аспірант та співробітник кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Київського національного університету будівництва та архітектури Артем Гончаренко
«Діджиталізація соціальних послуг в умовах воєнного стану, попри всі складнощі, залишається чи не єдиним способом їх оперативного отримання. Вони можуть надаватися не тільки через онлайн ресурси, а й за допомогою СМС-повідомлень. Таким чином люди зможуть відчувати підтримку від держави і розуміти, що їх проблемами хтось займається. Наприклад, зараз кіберполіція активно використовує СМС-розсилку, тож аналогічну практику можна було б застосовувати і в інших органах влади, у тому числі, у питанні надання соціальних послуг. Або згадати реєстрацію ВПО у «Дії», наскільки це було зручно і зменшило навантаження на державу, бо люди не стояли у чергах. Тож надання соціальних послуг через такі цифрові інструменти як «Дія» слід розширювати», – зазначив під час виступу Артем Гончаренко. Під час дискусії обговорювали можливості кафедри ТЗНС та охорони праці у співпраці з іншими структурами та організаціями, обговорили спеціальності охорони й технологій захисту навколишнього середовища, необхідність залучення роботодавцями студентів і обмін досвідом між експертами та студентами в галузі. “Профорієнтація у цій сфері – це важливий елемент відбудови післявоєнної України”, – зауважив Гончаренко.
Також Віталій Завальнюк під час проведення круглого столу презентував учасникам масштабний проєкт фонду «Мобільні шпиталі для перемоги» та закликав долучитись до його реалізації.