![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_13-58-35-1140x760.jpg)
Стартував новий проєкт українських і польських науковців “І світло в темряві світить”
5 Квітня, 2024
4 квітня в Інституті Архітектури і Урбаністики Лодзької Політехніки відбулась презентація нового проєкту Юлії Івашко, Марека Пабіха і Анети Павловської з фотофиставкою майора Сергія Белінського. На виставці було представлено цикл його воєнних фотографій як керівника прес-служби 28 бригади імені Лицарів Зимового Походу.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_13-58-23-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_13-58-28-1024x682.jpg)
Виставку відкрили продекан з справ студентів Пьотр Островський, директор Інституту Архітектури і Урбаністики Марек Пабіх і доктор архітектури, професор Юлія Івашко. Фото: Кароль Вишнацький.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/golovne-foto-1-75x75.jpg)
Попередня
Профорієнтаційна зустріч
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/3011-500x380.jpg)
Лекція «Ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни»
27 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/ГОЛОВНЕ-ФОТО-1.jpg)
ХХ профорієнтаційна екскурсія КНУБА
30 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/blog-sajt-knuba-500x380.png)