Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Стейкхолдер та викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці, канд. техн. наук Сатін Ігор взяв участь у діалоговому майданчику щодо управління відходами разом з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури, за підтримки Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, який відбувся 17 жовтня 2023 року в рамках виставки КОМУНТЕХ-2023.

В обговоренні взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, Заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Бутенко та Директор Департаменту комунальних послуг Міністерства інфраструктури Наталія Хоцянівська, представники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та інші експерти.

На діалоговому майданчику провели відкриту комунікацію між усіма зацікавленими сторонами в сфері управління побутовими відходами щодо проведення реформи, відзначили виклики і можливості щодо подальшого удосконалення нормативно-правової бази. В ході діалогу було акцентовано увагу на співпраці між різними суб’єктами сфери управління відходами та недоліки у прийнятих підзаконних нормативно-правових актах

Експертні напрацювання, які було представлено на діалоговому майданчику щодо управління відходами допоможуть сформувати майбутні рішення з удосконалення національної, регіональної та місцевої політики у цій сфері.

Автор новини: Сатін І.В.