![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/workflow-automation.jpg)
Стейкхолдери пропонують співпрацю
Провідна телекомунікаційна компанія України запрошує до співпраці студентів ІІІ-го та вище курсів для участі в розробці проектної документації з можливістю подальшого працевлаштування. Основний напрямок діяльності компанії – проектування телекомунікаційний мереж та систем ( відеоспостереження, охоронна сигналізація, системи контролю доступу, зовнішні мережі зв’язку,тощо). Замовники: державні та комунальні підприємства та установи, комерційні структури. Великий досвід проектування та будівництва малих і великих кабельних мереж різного напрямку: від стандартних СКМ до багаторівневих інтегрованих один в одного охоронних систем і систем автоматизації.
Місцезнаходження: вул. О.Теліги, 4 (піша доступність до м. Шулявська/Дорогожичі). Оплата: за результатами співбесіди, та в залежності від обсягів виконаних робіт. Неповний робочий день. Можливість віддаленої роботи розглядається.
Вимоги: AutoCAD (базові знання), бажання вчитися і працювати.
Контакти: Ольга
067 271-32-90, o.bilash@ukrinfosystems.com.ua
Сайт компанії: http://tpb.net.ua/
Прохання коротке резюме скидати на емейл o.bilash@ukrinfosystems.com.ua
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/jvv_01022024.jpeg-500x380.png)
Оголошення!
1 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/bim_2023-18-10_04-500x380.jpg)
Відкрита лекція для студентів АКІТ
23 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-22_12-12-27-500x349.jpg)