Гуртожиток №8

Гуртожиток №8

Адреса: проспект Валерія Лобановського 10

Телефон: (044)249—84-60

Адміністрація гуртожитку:

Зав. гурт: Цирулік Надія Миколаївна

Інформація по гуртожитку:

Кількість поверхів: 9 поверхів

Житлова система: блочна

Кількість місць: 270 місць

Кімнати: на 2 та 3 особи.

В гуртожитку проживають аспіранти докторанти та співробітники КНУБА,  їх сім’ї

Гуртожиток №8 розташований  на території Солом’янського району за адресою: м. Київ, проспект Валерія Лобановського 10.

Гуртожиток №8  розміщений у типовій  дев’яти  поверховій  будівлі блочного  типу, розрахований на 270 місць. По плануванню гуртожиток має у складі наступні приміщення: житлові кімнати, ізолятор, кухні, душові, санвузли, умивальні, комору для зберігання особистих речей. Зберігання особистих речей в камері схову на безоплатній основі. Побутові приміщення для проживаючих розміщені у кожному поверсі. Кухні обладнані 2 вмивальними раковинами,  електроплитами, столами. Душові знаходяться в кожному блоці.

На першому поверсі гуртожитку розміщені адміністративні приміщення. На другому поверсі  пральня, встановлено 2 пральні машини (згідно договору найму житлового приміщення – принцип самообслуговування ). Гуртожиток № 8 має централізовані мережі водопостачання, водовідведення, опалення, гаряче водопостачання, укриття.

Гуртожиток № 8 закривається по магнітному замку , вхід до гуртожитку по магнітному ключу, який видається студентам при поселенні в гуртожиток.

На посту вахтера обладнана централізована кнопка «Виклик служби охорони»,  яка допомагає у разі випадків непередбачених обстави

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram