Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Студент ЕК-21 Богдан Будков вже четвертий місяць  навчається у німецькому університеті Technische Hochschule Lübeck , як студент по обміну.

Богдан ділиться  з нами своїми враженнями щодо навчання в ЄС:

«Німецька система освіти дещо відрізняється від нашої. Тут, в університеті в групах навчаються люди з різних країн та різного віку. Навчання відбувається в дуже комфортних аудиторіях німецькою та англійською мовами. Також, бувають дні коли ми проходимо практику з виїздами на підприємства. Взагалі мені подобається навчання в Німеччині.

Дякую КНУБА, кафедрі технологій захисту навколишнього середовища  та охорони праці, і  заступнику декана ФІСЕ на громадських засадах з питань міжнародного співробітництва Вікторії Коновалюк за можливість навчатися в ЗВО Європейського Союзу.»