Студенти прийняли участь в конференції ERE-2022
НОВИНИ ФІСЕ

Студенти прийняли участь в конференції ERE-2022

Студенти спеціальностей 192 «Водопостачання та водовідведення» та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» прийняли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «ЕКОЛОГІЯ. РЕСУРСИ. ЕНЕРГІЯ-2022», 23-25 листопада 2022, Київ, КНУБА:

• Нестан Таварткіладзе, керівники к.т.н., доц Ю. Копаниця, к.т.н., доц О. Нечипор;
  • Віктор Поліщук, керівники к.т.н., доц Ю. Копаниця;
  • Віктор Поліщук, керівники д.т.н., проф. В. Макаренко, к.т.н., доц. Тетяна Аргатенко;
  • Валентин Сварковський, керівник: д.т.н., старш. наук. співроб. Т. Хомутецька;
  • Артем Ломако, керівник: д.т.н., проф. Хоружий В.;
  • Артем Ломако, керівники: д.т.н., проф. А. Кравчук., к.т.н., доц. О. Кравчук;
  • Тетяна Толмачова, керівник к.т.н., доц. Гіжа О.
  • Найкращі виступи будуть надруковані в збірнику «Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки».

Доцент кафедри водопостачання та водовідведення Величко С.В.

Участь студентів кафедри водопостачання та водовідведення в МНПК «БудМайстерКлас-2022»