НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Студентки архітектурного факультету навчаються за програмою Еrasmus+

Згідно з планом стратегічної інтернаціоналізації між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Університетом IUAV у м. Венеція (Італія) студентки 4-го курсу архітектурного факультету Смілка Юлія, Шатківська Анна, Яновська Владислава навчаються весняний семестр 2024 р. в Університеті IUAV у м. Венеція. Università Iuav di Venezia – одна з перших архітектурних шкіл Італії, діяльність якої спрямована на практику планування відбудови територій і міст, що постраждали від воєнних подій і катастроф.

Завдяки програмі мобільності студентів Еразмус + КА 171 «International Credit Mobility» студентки зможуть відвідувати курси у Венеціанському університеті протягом чотирьох місяців. Зокрема, в лабораторії архітектури Якопо Галлі вони матимуть можливість отримувати нові знання та розробляти проекти у групах зі студентами університету.