Студентський конкурс інноваційних ідей «ІННОВАЦІЇ В БУДІВНИЦТВІ ТА АРХІТЕКТУРІ»

22.11.2019 в KNUCA HUB відбувся Фінал студентського конкурсу інноваційний ідей «Інновації в будівництві та архітектурі». Конкурс був організований Молодіжною науковою радою та Науковою спілкою студентів за підтримки Ректора  Кулікова Петра Мусійовича, першого проректора Чернишева Дениса Олеговича та проректора з наукової роботи Плоского Віталія Олексійовича.

На студентський конкурс інноваційний ідей «Інновації в будівництві та архітектурі» було подано 40 проектів з яких 20 було відібрано у фінал відбірковою комісією КНУБА у складі: Плоский Віталій Олексійович, Івахненко Ірина Сергіївна, Беркун Марат, Бондаренко Ольга Петрівна, Жукова Олена Григорівна, Кащенко Тетяна Олександрівна, Ковальська Гелена Леонідівна, Лазоренко-Гевель Надія Юріївна, Ляліна Наталія Петрівна, Михальова Марія Юріївна, Петроченко Олексій В’ячеславович, Підлуцький Василь Леонідович, Приймаченко Олексій Віталійович, Скочко Володимир Ігоревич, Соболевська Леся Георгіївна, Терентьєв Олександр Олександрович, Цифра Тетяна Юріївна, Цюцюра Микола Ігорович.

До фіналу конкурсу вийшли проекти:

1 Контрольно-вимірювальний прилад із використанням проектору та штучним інтелектом “Builder of the Future”

2 ArchiPref

3 Пуста кімната

4 Розроблення віртуального середовища з навчання технологіям дігіталізації навколишнього світу VirScan3D

5 Мобільний робот-штукатур

6 Утилізація панельних будинків

7 Сонячний реактор для переробки пластику

8 Виробництво вібропресованих виробів на основі червоного шламу з використанням лужних цементів

9 Дорожня карта реєстрації будівельного підприємства

10 Електричні контакти на основі міді

11 Проєкт освітньої гри на містобудівну тематику

12 Онлайн програма для розробки дизайну “Smart digital design”

13 Виробництво анкерних сухих будівельних сумішей на основі лужних цементів з регульованими власними деформаціями

14 Удосконалення методів формування та реєстрації земель природно-заповідного фонду

15 Smartpot

16. Термомодернізація гуртожитківіз влаштуванням альтернативного енергопостачання

17 Power surface

18 Semestr

19 Адаптивна віконна система

20 Пасивне охолодження будівель за допомогою застосування гідрокерамічних панелей.

Переможцями стали:

І місце: Проект «Пуста кімната» команда факультету автоматизації і інформаційних технологій кафедри інформаційних технологій (Негода Олександр Анатолійович)

І місце: Проект «Контрольно-вимірювальний прилад із використанням проектору та штучним інтелектом “Builder of the Future”» факультету автоматизації і інформаційних технологій кафедри основ професійного навчання (Долгополов Сергій Юрійович)

ІІ місце: Проект «Сонячний реактор для переробки пластику» команда факультету автоматизації і інформаційних технологій кафедри будівельних машин (Міщук Дмитро Олександрович, Слюсар Володимир Сергійович, Міщук Євген Олександрович)

ІІ місце: Проект «Проект освітньої гри на містобудівну тематику» команда факультету урбаністики та просторового планування кафедри міського господарства (Лісковський Д.О., Богута Є.О., Апостолова-Сосса Л.О., Денисенко Н.О.)

ІІІ місце: Проект «Smartpot» команда будівельного факультету кафедри менеджменту в будівництві (Івахненко Ірина Сергіївна, Ющенко Анастасія , Мазуренко Юрій, Литвин Олена)

ІІІ місце: Проект «Виробництво вібропресованих виробів на основі червоного шламу з використанням лужних цементів» команда будівельно-технологічного факультету кафедри технології будівельних конструкцій і виробів (Зозулинець В.В., Ковальчук О.Ю.)

Вітаємо команди з перемогою та бажаємо подальшої реалізації ваших проектів!

Голова Молодіжної наукової ради КНУБА

Івахненко І.С.