Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Студенти ФІСЕ прийняли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science”

Студенти факультету інженерних систем та екології Березний Михайло (ЕК-31с) та Прокопенко Владислав (ТЗНС-21) під керівництвом к.т.н., доц. Жукової О.Г. взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science” з роботою на тему «Оцінка забруднення урбанізованої території іонами важких металів».

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science” проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності. Об’єднав 110 закладів вищої освіти 12 країн Чорноморського регіону.

Конкурс проводився за наступними напрямками:

– харчова наука і технології;

– економіка і управління;

– інформаційні технології, автоматизація і робототехніка;

– енергетика та енергоефективність;

– екологія та охорона навколишнього середовища;

– туризм та готельно-ресторанна справа.

Автор: Жукова О.Г.