НОВИНИ АРХ

Технології майбутнього в освітньому процесі.

На базі кафедри архітектурного проектування цивільних будівель та споруд плідно працює довгі роки лабораторія «Візуальної інформатики».

В лабораторії студенти мають можливість виконувати завдання з макетування для таких дисциплін як композиція та архітектурне проектування.

Також створені умови для професійного фотографування  виконаних робіт та проектів

В цьому році в університеті прийнято рішення щодо модернізації лабораторії.
Сучасні тенденції, стрімкий розвиток технологій та можливостей диктують нам відповідний рівень викладання дисциплин та підвищення рівня підготовки сучасних спеціалістів. Лабораторія планує застосовувати засоби віртуальної реальності. На базі лабораторії повинні бути забезпечені всі можливості створення якісних і професійних комп’ютерних візуалізацій та 3-D анімацій. Викладачі кафедри АПЦБіС  працюють над розробкою проєктів оновлення лабораторії.