Новини,  НОВИНИ КНУБА

Травень у КНУБА

Травень починається зі свята. 1 травня відзначаємо День Весни та Праці. Нині в День весни і праці популярні толоки. Заклади освіти, приватні та державні установи, а також окремі громадяни цього дня об’єднуються, щоб навести лад у своєму місті, селі, районі.

8 травня відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Цього року він проходить під гаслом «Ніколи знову!». 8 травня учасники згадають подвиг героїв хвилиною мовчання та покладуть квіти до пам’ятного меморіалу на центральній площі КНУБА. Початок акції – об 11.50.

9 травня проходитиме День Європи в Україні. Відзначення Дня Європи в Україні – важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Цього дня ми шануємо наші спільні цінності, історію та, що найголовніше – наше спільне майбутнє.

9 травня у фойє архітектурного факультету відкриється виставка акварелей випускника КНУБА Віталія Власюка. Запрошуються всі охочі. Виставка триватиме до 2 червня.

10 травня на архітектурному факультеті планується екскурсія на енергоефективні об’єкти.

14-16 травня  студенти та викладачі КНУБА візьмуть участь в  Інженерній виставці AQUATHERM KYIV, яка проходитиме у Міжнародному виставковому центрі.

15 травня – Міжнародний день сім’ї. Сім’я — дуже важлива частина нашого життя. Тож не дивно, що їй присвячено відразу кілька свят у році. День сім’ї в Україні часто святкують двічі: в травні (міжнародне свято) і в середині літа — в липні.Українці найчастіше вітають своїх рідних 8 липня. Адже ця дата в Україні присвячена родині і близьким. Свято вважається відносно молодим, адже його запровадили лише 11 років тому.

15 травня відзначається  Міжнародний день захисту клімату. Мета свята — звернення уваги міжнародної спільноти до проблеми зміни клімату. Установа цього свята стала відповіддю на заклик метеорологів захищати клімат як важливий ресурс, що впливає на добробут нинішніх і майбутніх поколінь.

16 травня – в третій четвер травня – традиційно відзначається День вишиванки. Тож радимо не забути одягнути свою вишиванку у цей весняний день! 

16 травня в КНУБА пройде профорієнтаційна екскурсія. Запрошуються всі охочі ознайомитися з життям і навчанням в одному з найкращих університетів України.

18 травня – Міжнародний день музеїв. Пропонуємо долучитися до прекрасного і завітати принаймні до музею КНУБА. Обов’язково дізнаєтесь про щось нове.

23 травня – День героїв. Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято – День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і водночас сумне свято – багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

24 травня відзначається День слов’янської  писемності та культури та вшановується пам’ять святих Кирила і Мефодія, творців слов’янської абетки.

25 травня в КНУБА пройде Фестиваль День науки, присвячений святкуванню Дня науки  в Україні. 

25 травня відзначаємо День хіміка і вітаємо кафедру хімії з професійним святом.

28 – День випускника  України. Бажаємо всім випускникам добре скласти іспити, захистити диплом та в майбутньому знайти престижну роботу!

31 травня – Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням. Цього дня в КНУБА проходять антитютюнові акції, спрямовані на поширення інформації про небезпеку тютюну і його негативний вплив на здоров’я.

Також у травні пройде Універсіада м. Києва з волейболу, Універсіада м. Києва з вільної боротьби, Універсіада м. Києва з греко-римської боротьби. Змагання проходитимуть у Національному університеті фізичного виховання і спорту України. Збірні КНУБА беруть участь у змаганнях.

У травні на стадіоні КНУБА триватиме Кубок Ректора з футболу 8х8 серед факультетських команд, який  розпочався ще у квітні. Також у Спорткомплексі КНУБА проходитиме Кубок Ректора з волейболу серед факультетських команд. Бажаємо нашим спортсменам перемог!

До 29 травня триватиме на архітектурному факультеті виставка художніх робіт Кащенко О.В. та Кащенко Т.О.

З 21 по 30 травня на архітектурному проходитимуть захисти магістерських робіт. 

І традиційно архітектурний факультет запрошує щотижня всіх охочих на архітектурні п’ятниці.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram