Новини,  НОВИНИ КНУБА

Тренінги з психології для студентів КНУБА

25 жовтня для студентів БТФ та ГІСУТ було проведено ряд психологічних тренінгів, які проводила практичний психолог «Центру сім’ї» Солом’янської РДА  Наталія Северенчук.

Студенти факультетів мали можливість вибирати за власним бажанням тематику лекцій. Так, студенти будівельно-технологічного факультету зацікавила тема: Поняття «Гендерні стереотипи». На лекції-тренінгу розглянули, що таке гендер – суть, види, ознаки та поняття простими словами, скільки існує гендерів, коли та як сформувався гендер, як частина соціального життя людства, що таке гендерні стереотипи та значення тілесного контакту в повсякденному житті. Практичним моментом на лекції були психологічні завдання та робота над прикладами з різних життєвих ситуацій у повсякденному житті.

Студенти факультету геоінформаційних систем та управління територіями обрали тему лекції-тренінгу «Конфлікт – це нормально? Як виникає конфлікт і що з цим робити». Розглянули види, прояви та причини конфліктів, основні стратегії вирішення конфліктів, а на прикладах із життєвих ситуацій,  розглянули шляхи вирішення та подолання конфлікту, а також отримали корисні поради, щодо вирішення конфліктних ситуацій.

Завідуюча відділу

з організації виховної роботи