Новини,  НОВИНИ КНУБА

У дворі КНУБА висаджували дерева

12 квітня у дворі КНУБА висаджували дерева. В роботі взяли участь ректор Петро Куліков, проректори, декани, профспілкові лідери, викладачі, студенти та співробітники університету.  Це  вже друга посадка дерев цією весною. Перший раз висаджували сакури, а цього разу – червоні дуби. Це дерево ще називають дубом північним або канадським. Свою назву воно отримало завдяки незвичайному листю. При розпусканні дерева мають багряний колір. Потім зеленіють, а восени знову стають червоними. Незвичайна форма листя та густа крона червоного дуба є  напрочуд декоративною. Навесні та восени вони виглядають просто казково. До того ж дерева цієї породи мають властивість значно зменшувати шум вулиці. Тож відтепер у дворі КНУБА завжди буде тихо. Також, дуб червоний відомий значними фітонцидними властивостями, що є своєрідним  природним антибіотиком. А отже, сподіваємося, що хворіти в нашому університеті відтепер будуть менше. Як відомо, дерева живуть довше за всі організми на Землі. Одне доросле дерево виробляє близько 129  кілограмів кисню на рік, тобто майже 100 кубічних метрів. Цього достатньо для  дихання сім’ї з трьох осіб упродовж  року. Тож дихаймо на повні груди!

Інформаційний центр