![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240402_133451-1140x546.jpg)
У КНУБА пройшов семінар-практикум з протидії кібербулінгу
2 квітня для студентів факультету інженерних систем та екології був організований та проведений семінар-практикум “Кібербулінг. Протидія та запобігання”. Зустріч проводила практичний психолог “Центру сім’ї” Солом’янської РДА Надія Ігначук.
Під час семінару студенти розглянули характерні особливості кібербулінгу – цькування, образи чи погрози через засоби електронної комунікації (повідомлення у соціальних мережах, миттєві повідомлення, електронні листи, СМС), причини виникнення кібербулінгу та наслідки для всіх учасників. Які є ризики в мережі, як зрозуміти, що твій акаунт зламали, як себе захистити від хепіслепінгу та новітніх небезпек в інтернет-просторі.
Сподіваємось, що таки тренінги є корисними для студентів та отримана інформація допоможуть зменшити ризики або запобігти кібербулінгу в різних видах онлайн-діяльності.
Завідуюча відділу
з організації виховної роботи
Оксана Бєлозьорова
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240402_123050-1024x491.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240402_133639-1024x491.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240402_133626-1024x491.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240402_124647-1024x491.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/golovne-foto-75x75.jpg)
Профорієнтаційна зустріч
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/5aace417-3a83-43d1-a9fb-c7a1b3b07420-500x380.jpeg)
День дружби
29 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/golovne-foto-500x380.png)
День відкритих дверей КНУБА
7 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-11-500x380.jpg)