Новини,  НОВИНИ КНУБА

У КНУБА пройшов семінар-практикум з протидії кібербулінгу

2 квітня для студентів факультету інженерних систем та екології був організований та проведений семінар-практикум “Кібербулінг. Протидія та запобігання”. Зустріч проводила практичний психолог “Центру сім’ї”  Солом’янської РДА Надія Ігначук.

Під час семінару студенти розглянули характерні особливості кібербулінгу – цькування, образи чи погрози через засоби електронної комунікації (повідомлення у соціальних мережах, миттєві повідомлення, електронні листи, СМС), причини виникнення кібербулінгу та наслідки для всіх  учасників. Які є ризики в мережі, як зрозуміти, що твій акаунт зламали, як себе захистити від хепіслепінгу та новітніх небезпек в інтернет-просторі.

Сподіваємось, що таки тренінги є корисними для студентів та отримана інформація допоможуть зменшити ризики або запобігти кібербулінгу в різних видах онлайн-діяльності.

Завідуюча відділу

з організації виховної роботи