Новини,  НОВИНИ КНУБА

У Київського національного університету будівництва і архітектури змінилася адреса

Київська міська рада ухвалила рішення про перейменування Повітрофлотського проспекту в Солом’янському та Шевченківському районах міста Києва на проспект Повітряних Сил.

Зміни були ініційовані відповідно до численних петицій міському голові та листів від вищого військового командування України, які відображають прагнення громади вшанувати заслуги та героїзм Повітряних Сил Збройних Сил України. Результати громадського обговорення показали велику підтримку цієї ініціативи серед мешканців міста, де понад  89% опитаних висловились на користь нової назви.

Київська міська рада зобов’язала виконавчий орган ради здійснити необхідні організаційно-правові заходи для реалізації цього рішення, включаючи внесення змін до офіційного довідника «Вулиці міста Києва» та Реєстру вулиць міста. Рішення також передбачає опублікування змін відповідно до встановленого законодавством порядку.

Контроль за виконанням рішення покладено на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування та зовнішніх зв’язків.

Вважаємо, що нам теж варто звернути увагу на нову адресу університету.

Андрій Шпаков, проректор з навчально-методичної роботи КНУБА