НОВИНИ БТФ

Участь доценту кафедри ТКД Марченко С.М. в тренінг-курсі «Підготовка наукових проєктів до подання на грант. Грантові програми для науковців».

У цей нелегкий для країни час кожний заклад вищої освіти намагається знайти фінансування наукових проєктів через грантові програми. А для цього необхідно знати тонкощі пошуку грантових програм та правильного оформлення наукових проєктів.

Доцент кафедри товарознавства та комерційної діяльності Марченко С.М. успішно прослухала тренінг-курс «Підготовка наукових проєктів до подання на грант. Грантові програми для науковців».
Основними спікерами 3-денного заходу стали:
Уляна Щурко Ulyana Tkachuk- док. економ. наук, Голова ГО «Центр суспільних інновацій». Керівник відділу проектної діяльності ЛНАМ.
Ivan Kulchytskyy – Голова ГО «Агенція європейських іновацій». Один із основних експертів в Україні по програмі «Горизонт Європа».
@Nataliia Cherkas – док. економ. наук, доцент факультету економіки Франкфуртської школи фінансів та менеджменту в Німеччині.
Запрошені лектори-практики поділилися напрацьованими секретами і тонкощами грантової діяльності та поспілкувалися з учасниками у форматі питання-відповідь.