Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Участь кафедри водопостачання та водовідведення в семінарі

22 травня 2023 доцент кафедри водопостачання та водовідведення КНУБА Величко С.В. прийняла участь семінарі: Охорона природи та конфлікт в Україні: визначення збитків, завданих природним заповідникам України внаслідок війни”
На семінарі були представлені проміжні матеріали оцінки впливу на ґрунт, воду, рослинний покров та  повітря бойових дій. Дослідження проводились на чотирьох ділянках: Голосіївський національний природний парк в м. Києві, Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник, Гетьманський національний природний парк Сумська область, Національний природний парк “Деснянсько-Старогутський” Сумська область. Мета проєкта розробка рекомендацій для реконструкції постраждалих від війни територій та інвестицій напрямлених на відновлення ураженого середовища.