Новини,  НОВИНИ КНУБА

Урочисте засідання Вченої ради

У п’ятницю, 28 червня, в рамках Урочистого засідання Вченої ради КНУБА пройшла офіційне затвердження новобраного ректора Олексія Сергійовича Дніпрова. На засідання були запрошені поважні гості: міністр науки і освіти України Оксен Лісовий, заступник міністра освіти України Андрій Вітренко, голова Наглядової ради КНУБА Станіслав Сташевський, заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська, Голова Солом’янської райдержадміністрації м. Києва Ірина Чечотка, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський, президент Національної Академії педагогічних наук України Василь Кремінь, голова Київської міської профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, заступник голови Держаної інспекції архітектури та містобудування України Наталія Дюжилова.

На початку засідання ректор КНУБА Петро Куліков і ректор КПІ  ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський підписали Меморандум про співпрацю, зокрема в розробці моделей методів відбудови України.

Орім цього, ректор політехніки подарував Петру Мусійовичу книгу про історію КПІ, і наголосив, що один розділ цієї книги присвячений створенню КНУБА.

Наступним добрі слова ректору Кулікову сказав професор кафедри міського будівництва, доктор архітектури, народний архітектор України Микола Дьомін і вручив пам’ятний подарунок.

Далі слово взяв перший проректор КНУБА Денис Чернишев, який урочисто вручив Петру Мусійовичу документи  про присвоєння йому почесного звання Заслуженого професора Київського національного університету будівництва і архітектури.

Іван Назаренко,  професор кафедри машини і обладнання технологічних процесів, висловлюючи слова подяки ректору Кулікову, підкреслив: усі пишаються тим, що нині КНУБА посідає почесне місце серед найкращих вишів України.

Добрі слова ректору Кулікову висловив від імені всіх студентів голова РСС Джастін Варга, і подякував за увагу до молоді.

Декан архітектурного факультету Олександр Кащенко подякував ректору П.М.Кулікову від себе і своїх колег за плідну роботу продовж усіх років ректорства. І привітав нового ректора О.С.Дніпрова з упевненою перемогою на виборах.

Тему продовжив голова Наглядової ради Станіслав Сташевський. Він сподівається, що і в наступні роки  університет буде в рейтингах на високих позиціях.

На зустріч прибув міністр науки і освіти Оксен Лісовий, який зачитав наказ про призначення на посаду ректора КНУБА Дніпрова Олексія Сергійовича. Робочі дні у нового очільника КНУБА починаються з 2 липня 2024 року. Вітаємо!

А тим часом засідання тривало. Міністр науки і освіти України вручив Кулікову Петру Мусійовичу нагрудний знак Відмінника освіти.

До слова була запрошена заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури або так званого міністерства відновлення України Наталія Козловська. Вона нагадала, що на КНУБА покладається шляхетне завдання – розробити нові технології для відбудови України. Міністр подякувала ректору П.М.Кулікову за роботу й висловила сподівання, що новий ректор О.С. Дніпров надасть процесу ефективний поштовх.

Голова Київської міської профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь вручив грамоту П.М.Кулікову і побажав успіхів новому ректору.

Петро Мусійович подякував присутнім за теплі слова і побажав успіхів новобраному ректору.

Олексій Дніпров, у свою чергу, подякував  колективу, який повірив і підтримав його кандидатуру. Склав присягу на вірність університету і колективу, і підкреслив, що своїм гаслом вважає вислів, що разом ми сильні. А роз’єднати – впадемо! Тож нехай єднання КНУБА буде прикладом для інших вишів.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram