НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

В науковців будівельного факультету поповнення

На засіданні вчених рад ДФ 10.051, ДФ 11.051, 22 лютого 2024р. відбулись захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії здобувачів кафедри менеджменту в будівництві Деркача Андрія Євгенійовича та Максим’юк Юлії Сергіївни.

Вітаємо дисертантів та наукових керівників із блискучим захистом. Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію! Неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, великого щастя в житті та вірної удачі! Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та успіх, натхненна думка й щирі почуття, підтримка рідних та колег!