Новини,  НОВИНИ КНУБА

Великодній майстер-клас для дітей з ОХМАТДИТУ провели студенти КНУБА

19 квітня студенти Киїівського національного університету будівнитва і архітектури провели майстер-клас з писанкарства для діток дитячого відділення онкогематології лікарні «ОХМАТДИТ». Поринувши у творчу атмосферу, дітки із захоплення розписували кожен свою авторську писанку, використовуючи яйце, віск, фарбу та писачок. Кожна дитина вибирала свій орнамент. Діти зафарбовували лінії розігрітим воском, фарбували різними кольорами свої писанки, таким чином створюючи магічну красу та неповторну святкову писанку до Великодніх свят. Після завершення майстер-класу дітки отримали великодні подаруночки.

Хочеться висловити подяку за допомогу в організації та проведенні профкому студентів, аспірантів та докторантів університету Миколі Федорченку та фонду допомоги онкохворим дітям «Краб».

Оксана Бєлозьорова

Завідувачка відділу