НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

Відбулися вибори РСС ФІСЕ

У четвер, 15 вересня 2022 року, на факультеті інженерних систем та екології відбулися одночасно збори студентського самоврядування та вибори Голови ради студентського самоврядування факультету.

На початку засідання перед студентським колективом виступила Голова РСС ФІСЕ 2021-2022 н.р. Олександра Пестієнко. Олександра розповіла про структуру, обов’язки та права членів РСС. Прозвітувала про роботу, як голови РСС, доповіла про проведені заходи та плани на новий навчальний рік.

Кандидати на голову РСС ФІСЕ представили свої передвиборчі програми та дали відповіді на запитання присутніх. За результатами таємного голосування більшість голосів здобула чинна голова РСС Олександра Пестієнко. Вітаємо Олександру з перемогою та бажаємо натхнення для здійснення нових планів!

Після голосування відбулося обговорення  плану роботи РСС ФІСЕ на 2022 – 2023 року та голосування на обрання голів департаментів. Члени РСС обрали наступних голів департаментів:

Соціальний – Дмитрій Кітов (гр. НІТ – 21);

Культ.-масовий – Шарипанова Аліна (гр. ТВ – 22);

Інформаційний – Левченко Дар’я (ТВ – 22);

Спортивний – Грибань Кристина (ГБ – 21);

Науковий – Лагунова Тетяна (ГБ – 21);

1 заступник голови РСС – Керекеша Іван (гр. ВВ-31);

2 заступник голови РСС – Возний Олександр (гр. ВВ-21);

Секретар РСС – Новохацький Віталій (гр. БЦІ-18а).

Надалі в ході розмови розглянули актуальні проблеми та виклики, які стоять перед студентами в такий важкий для України час.

Вітаємо нових членів ради студентського самоврядування ФІСЕ, бажаємо мирного неба та нових перемог!

Заст.декана ФІСЕ Наталія Чепурна

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram