НОВИНИ КНУБА

Відбулося засідання Вченої ради та щорічних загальних зборів трудового колективу КНУБА

31 серпня відбулось розширене спільне засідання Вченої ради та щорічних загальних зборів трудового колективу університету. З доповіддю виступив ректор КНУБА Петро Куліков.

Тема традиційної серпневого заходу присвячена підсумкам минулого навчального року й тим завданням, які постають перед нашим колективом у новому році.

Минулий рік для нашої країни ознаменувався стрімкими змінами та важкими випробуваннями. Вже котрий рік поспіль сесія професорсько-викладацького складу університету проходить на тлі трагічних подій в України. За рік, що минув, військовий конфлікт забрав життя багатьох українців серед яких були і кнубівці. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Потім ректор зосередив увагу на конкретних завданнях, які стоять перед колективом університету. А завдання, які стоять перед нами, достатньо напружені. Спільними зусиллями ми їх виконаємо. Ректор  побажав успіхів на цьому шляху, міцного здоров’я і творчих здобутків у новому навчальному році.

Інформаційний центр