Відділ з організації виховної роботи

Відділ є структурним підрозділом Київського національного університету будівництва і архітектури, який здійснює виховну, організаційну, педагогічну, соціологічну, психологічну, інформаційно-пропагандистську,
правову,  культурно-просвітницьку, національно-патріотичну,   соціальну, гуманітарну роботу. Організовує та сприяє проведенню традиційних урочистих подій з нагоди знаменних дат , святкових та інших культурно-масових та спортивно-масових заходів, соціальних, волонтерських та благодійних акціях,екскурсійних програм, виставках, експозиціях, круглих столів, літературних вечорів та зустрічей з нагоди ювілейних дат видатних українських діячів, письменників на університетському, міському та обласному рівнях.

Завідуюча відділу-Бєлозьорова Оксана Вікторівна

Адреса: Київ-37, 03037, проспект Повітряних Сил, 31 (прибудова) каб-447