Новини,  НОВИНИ КНУБА

Відкрита зустріч з експертною групою освітньо-професійної програми “Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології”

У рамках Програми проведення акредитаційної експертизи з використанням технічних засобів відеозв’язку освітньо-професійної програми “Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології “першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбудеться:

Відкрита зустріч з експертами: ID 48182 Київський національний університет будівництва і архітектури  ОП “Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології”

Час: 19 квітня, 2024 14:00

Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/74288137754?pwd=f3T5Mpe6EEvccztBbFoLFCU4nGai8E.1

Ідентифікатор конференції: 742 8813 7754

Пароль: 2024

На зустріч запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу.

Микола Пристайло, начальник Центру з питань забезпечення якості освіти КНУБА