Новини,  НОВИНИ КНУБА

Відкриття лабораторії «Віртуальної реальності»

27 листопада в Київському національному університеті на кафедрі архітектурного проектування цивільних будівель і споруд в аудиторії 210 було урочисто відкрито лабораторію “Віртуальної реальності”. На відкритті були присутні ректор КНУБА Петро Куліков, проректори і декани факультетів, викладачі університету.

Завдяки ґаджетам віртуальної реальності процес навчання виходить на новий рівень. Приємно, що Київський національний університет у цій справі попереду. Зводити архітектурні конструкції найфантастичніших форм і призначень значно простіше і цікавіше, коли є змога оглянути майбутню будову  з усіх боків. Зазирнути у майбутнє, яке вже настало завдяки окулярам та шоломам віртуальної реальності. Такі ґаджети дозволяють частково зануритися у світ віртуальної реальності, який створює зоровий та акустичний ефект присутності в заданому комп’ютером просторі.

У новій лабораторії КНУБА майбутні архітектори зможуть подивитися на свій готовий проект, не виходячи з лабораторії.

Відкриттю сучасної лабораторії посприяли ректор КНУБА Петро Куліков, Центр ділового партнерства та медіапроектів та Інститут інноваційної освіти КНУБА.

Усім відомо, що лише певна частина студентів добре сприймає матеріал за допомогою читання чи прослуховування лекцій. Решта ж краще сприймає візуальну інформацію. Віртуальні технології дозволяють візуалізувати чимало складних речей – механізми, формули, плани тощо. Додайте сюди ефект присутності й стане зрозумілим, чому такий формат навчання має всі шанси обігнати у популярності звичні на  сьогодні  практики.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram