Новини,  НОВИНИ КНУБА

Відкриття студентського Хабу в КНУБА

18 вересня 2023 р. в КНУБА було відкрито новий ENGINEERING Hub (вул. Кривоноса 6, 1 гуртожиток). Створення мережі студентських Хабів сьогодні є досить актуальною темою для розвитку студентів та проведення часу після навчання. Даний простір містить все необхідне для перебування студентів: є зона навчання і зона відпочинку.

Хаб був створений силами студентів КНУБА спеціальності ПЦБ: Ростислав Горовий, В’ячеслав Загороднюк, Ангеліна Качоровська, Василь Кіфряк, Анна Ландирєва, Олександр Міщук, Андрій Мукомела, Єлизавета Повидиш, Дмитро Мартинюк, Роман Кравчук, Іван Гергало; студентів архітектурного факультету: Владислав Булатов, Валерія Довженко, Яна Козлова, Софія Вінніченко,  Просяник Олександр, Роман Пасічник, Єлизавета Гатенюк, Сабіна Абдуллаєва;  Віталій Терещенко – спеціальність МБГ, Ян Корміліцин – спеціальність ТБЛВіМ – за підтримки Голови молодіжної наукової ради професора Ірини Івахненко.

Висловлюємо щиру подяку ректору Петру Кулікову, проректору Олександру Хоменку та директору ІІНО КНУБА Олексію Петроченку  за надану фінансову допомогу і всебічну підтримку  розвитку студентських просторів.

Для відвідування Хабу потрібно написати в групу https://t.me/knuca_hub і ми з радістю дамо вам доступ до простору.

Ірина Івахненко, голова Молодіжної наукової ради КНУБА