НОВИНИ ФАІТ

Відвідування виставки SECURITY 2.0 студентами І курсуспеціальностей 125 «Кібербезпека та захист інформації», 123 «Комп’ютерна інженерія»

Відвідування виставки SECURITY 2.0 студентами І курсу спеціальностей 125 «Кібербезпека та захист інформації», 123 «Комп’ютерна інженерія»

4 жовтня 2023 року студенти І курсу спеціальностей 125 «Кібербезпека та захист інформації», 123 «Комп’ютерна інженерія» разом з доцентами кафедри КБКІ Дмитром Гуменним, Євгенією Шабалою відвідали виставку SECURITY 2.0 з метою ознайомлення студентів з новітніми розробками і технологіями, для зустрічі з провідними компаніями та фахівцями індустрії безпеки.
Найбільший інтерес у студентів викликали демонстраційні матеріали з наступних
напрямків:

•  Системи відеоспостереження.
  •  Системи скринінгу: біометрія, тепловізори.
  •  Безпілотні літаючі апарати (БПЛА), системи захисту від БПЛА.
  •  Big Data аналітика даних.
  •  Розумний офіс (будівля).
  •  Віртуальна реальність (VR).
  •  Роботизована автоматизація процесів (RPA).
  •  Цифрова конфіденційність.
  •  Апаратні рішення для захисту інформації: серверне та комунікаційне обладнання, спецобладнання.
  •  Програмні рішення для захисту інформації: система моніторингу вразливості ІТ-рішень, системи шифрування, системи індикації зломів,захист хмарних рішень, системи розслідувань.
Результатом відвідування даного заходу є не тільки ознайомлення студентів з сучасними технологіями та рішеннями в галузі кібербезпеки, а й побудова зв’язків з провідними компаніями для подальшої співпраці з кафедрою кібербезпеки та комп’ютерної інженерії.

Завідувач кафедри кібербезпеки
та комп’ютерної інженерії