Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Викладачі кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці прийняли участь у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

Викладачі кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці восени 2022 року прийняли участь у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

Метою Форуму у 2022 році стало визначення пріоритетних шляхів реалізації Закону України «Про управління відходами», вирішення проблем перероблення та утилізації відходів війни без негативного впливу на довкілля, сприяння залученню інвестицій у створення екологічно дружньої інфраструктури перероблення відходів, впровадження природоохоронних ініціатив та проєктів, налагодження та зміцнення транскордонного співробітництва, впровадження засад збалансованого (сталого) розвитку в Україні, реалізація екологічно дружніх, ресурсо- та енергоефективних технологій, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу. Упродовж двох днів у заході взяли участь близько 500 осіб.

В результаті роботи Національного форуму було ухвалено Резолюцію та сформовано звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, профільних міністерств і відомств.

Автор: к.т.н., доцент Жукова О.Г.