Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Викладачі кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Кордуба І.Б. та Жукова О.Г. прийняли участь в IV Міжнародній науковій конференції «Здобутки та досягнення прикладних та фундаментальних наук ХХІ століття».

Під час конференції науковці представили доповідь на тему «Моделювання парогазових вибухів на ядерних енергетичних реакторних установках із водо-водяними енергетичними реакторами (ВВЕР)».

Автор: доцент Жукова О.Г.