Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Професори кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці, д.т.н.  Волошкіна  О.С. та д.т.н. Фролов В.Ф. взяли участь в роботі журі при оцінюванні робіт учнів Малої Академії Наук України секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування». Захист наукових робіт відбувся 12 лютого 2023року. В заході взяли участь учні з ряду навчальних установ м. Києва, а саме: спеціалізованої школи №24 м. Києва, Політехнічний ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва, гімназії біотехнологій №177 Солом’янського району м. Києва, середньої загальноосвітньої школи № 289 Дарницького району м. Києва, загальна середня школа №205 та інш. заклади м. Києва, учасники з яких представили наукові роботи на ІІ етап конкурсу.

Автор: д.т.н., професор Волошкіна О.С.