Виробнича практика для студентів факультету інженерних систем та екології
Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення"

Виробнича практика для студентів факультету інженерних систем та екології (ФІСЕ) 2 та 3 курсу денної форми навчання, спеціальностей «Водопостачання та водовідведення» і «Гідротехнічне будівництво» (ВВ, ГБ) проходила в період з 27 червня до 10 липня 2022 року. Студенти мали можливість вибрати місце проходження практики серед наших кращих СТЕЙКГОЛДЕРІВ, а саме: ПрАТ «АК «Київводоканал», Державне підприємство “Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут міського господарства”, ТОВ «ІНСТИТУТ КОМУНАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ». Студенти отримали велике задоволення від пройденої практики, взнали багато нового та закріпили теоретичні знання. Від кафедри проведенням практики керувала доцент Уряднікова Інга Віктрівна.

Висловлюємо велику подяку Сатіну Ігору Валентиновичу, Кравченку Олександру Валерійовичу, Тупіцину Олегу Володимировичу, Закорчевній Наталії Борисівні та керівництву і співробітникам ПрАТ «АК «Київводоканал» в організації і проведенні практики.

Завідувач кафедри водопостачання та водовідведення КНУБА д.т.н., професор Хоружий Віктор Петрович