НОВИНИ КНУБА

Вітання з Днем молодi!

Вітаємо всiх студентiв, аспiрантiв, молодих вчених та працiвникiв Київського національного університету будівництва і архітектури з Міжнародним днем молоді! Юність і молодість – прекрасний період в житті кожної людини, це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізацій найсміливіших сподівань. Саме вам – сьогоднішнім студентам, молодим фахівцям – вирішувати, яким буде завтрашній день та шляхи розвитку нашої країни, на вас покладаються надії та майбутнє кожного з нас. Тому з нагоди свята бажаємо всім творчої енергії, незалежних думок та сил нехай молодість керує серцями, вказуючи найвірніший шлях, надихаючи на перемоги і великі подвиги!

Пропонуємо переглянути Відеопроєкт – “Немаленькі люди” – це 31 серія короткометражних фільмів про українську молодь, яка сьогодні боронить не тільки Україну, а увесь вільний світ! Молодь, яка радикально змінила своє життя в умовах війни, проєкт створений командою молодіжної програми Міжнародного республіканського інституту.

Герої циклу мають різні історії змін, представляють різні регіони, проте всіх їх єднає чітко визначена громадянська позиція – бути громадянином своєї країни, допомогти їй вистояти й перемогти.

Відеопроєкт можна переглянути на офіційному ютуб-каналі МРІ.

Відеопроєкт знаходиться за посиланням https://fex.net/ru/s/r5vckpa.

Оксана Бєлозьорова

Завідувачка відділу

з організації виховної роботи

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram