Новини,  НОВИНИ КНУБА

Вітаємо!

Дискусія щодо того, чи слід відзначати 8 березня тривала кілька років. Багато українців вважали, що настав час скасувати радянські свята, до числа яких відносили й Міжнародний жіночий день. У 2023-му  у Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонувалося відзначати День української жінки 25 лютого – у день народження Лесі Українки. Однак відповідно до опитування, проведеного у застосунку “Дія», вирішено було залишити святковий день 8 березня.

Тож, шановні жінки! Від щирого серця вітаємо вас із Міжнародним жіночим днем. Це свято не лише про красу та весняний настрій, але й чудовий привід ще раз нагадати своїй мамі, сестрі, дружині чи колезі, наскільки вони для нас особливі.

Шановні жінки-колеги! Ви надихаєте світ на зміни! І часто самі створюєте їх. З Вами комфортно працювати. Є з ким порадитися. І вирішити більшість складних  питань.

Ваша невичерпна любов і тепло — як сонячні промені, завжди освітлюють чоловічі серця. Ви – наша опора й безмежна скарбниця найтепліших обіймів. Нехай цей день приносить усе найкраще, на що ви заслуговуєте! Мирного неба над головою.

Ректорат КНУБА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram