![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_20230828_135851_138-1140x855.jpg)
Вітаємо лауреата премії Київського міського голови
Премію Київського міського голови у номінації «За внесок у розвиток молодіжного руху» отримав студент будівельного факультету, голова Ради студентського самоврядування Київського національного університету будівництва і архітектури Ілля Цап.
Мер Києва Віталій Кличко у Колонній залі КМДА нагородив талановитих представників молоді столиці премією Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці. Церемонія нагородження традиційно приурочена до Міжнародного дня молоді. Мер столиці нагородив дипломами лауреатів премії в трьох номінаціях. Цьогоріч премії присуджені 20 представникам молоді — за наукові досягнення, 15 — за творчі досягнення, 15 — за внесок у розвиток молодіжного руху. Сума премії становить 10 тисяч гривень.
Щиро вітаємо лауреата премії та бажаємо подальших успіхів, наснаги, творчих звершень та нових перемог!
Оксана Бєлозьорова
Завідуюча відділу
з організації виховної роботи
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/64de12fa1fdc3-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/64de1d8faa5ef-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/64de1eb2cc0fb-1024x604.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/993af17f-1976-41ee-8fde-b89f3014d1e9-500x380.jpeg)
На будівельному факультеті пройшов захист магістерських наукових робіт
31 Травня, 2023![Студент ФІСЕ провів профорієнтаційну зустріч](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/JVV_08032023_1-500x380.png)
Студент ФІСЕ провів профорієнтаційну зустріч
13 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/ERE-2022-500x380.png)