НОВИНИ КНУБА

Вітаємо лауреата премії Київського міського голови

Премію Київського міського голови у номінації «За внесок у розвиток молодіжного руху» отримав студент будівельного факультету, голова Ради студентського самоврядування Київського національного університету будівництва і архітектури Ілля Цап.

Мер Києва Віталій Кличко у Колонній залі КМДА нагородив талановитих представників молоді столиці премією Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці. Церемонія нагородження традиційно приурочена до Міжнародного дня молоді. Мер столиці нагородив дипломами лауреатів премії в трьох номінаціях. Цьогоріч премії присуджені 20 представникам молоді — за наукові досягнення, 15 — за творчі досягнення, 15 — за внесок у розвиток молодіжного руху. Сума премії становить 10 тисяч гривень.

Щиро вітаємо лауреата премії та бажаємо подальших успіхів, наснаги, творчих звершень та нових перемог!

Оксана Бєлозьорова

Завідуюча відділу