НОВИНИ КНУБА

Вітаємо переможців-стипендіатів конкурсу Завтра.UA 2023

Раді повідомити, що Фонд Віктора Пінчука визначив цьогорічних стипендіатів програми «Завтра.UA». До участі у Конкурсі – 2022/23 було зареєстровано 312 пакетів документів студентів з 88 українських ЗВО. За результатами трьох турів переможцями конкурсу стали 54 студенти, які представляють 34 заклади вищої освіти України.

Вітаємо студентів  Київського національного університету будівництва і архітектури Валерію Довженко, студентку архітектурного факультету, та Сергія  Долгополова, студента факультету автоматизації і інформаційних технологій, з перемогою у конкурсі. Переможці конкурсу отримають річну стипендію, відкриють для себе нові можливості та стануть частиною найбільшої спільноти талановитої молоді України.

Оксана Бєлозьорова

завідувачка  відділу