НОВИНИ ФІСЕ

Вітаємо з перемогою студента ФІСЕ!

Студент факультету інженерних систем і екології КНУБА Федюченко Іван став двічі срібним призером Чемпіонату світу серед студентів FISU (International University Sport Federation) з Ушу Таолу у розділах Тайцзі Цюань та Тайцзі Цзянь.

Університетський кубок світу з єдиноборств Samsun 2022 FISU проходив у вересні 2022 року в Туреччині. У цій унікальній для FISU події об’єдналися шість видів спорту, щоб представити найкращих університетських спортсменів з боксу, карате, муай - тай, самбо, боротьби та ушу.
Щиро радіємо та бажаємо нових перемог і нагород!