Новини,  НОВИНИ КНУБА

Вітаємо зі Всесвітнім днем архітектури!

У перший понеділок жовтня відзначають Всесвітній день архітектури. Цьогоріч свято припадає на 2 жовтня. Ми вітаємо всіх архітекторів і тих, хто навчається, щоб стати зодчим, і тих, хто навчає цій шляхетній справі, з професійним святом.

Всесвітній день архітектури встановлений у 1985 році Міжнародним союзом архітекторів, що виник у 1946 році, після Другої світової війни, коли потрібно було підіймати з руїн міста, відновлювати підприємства, відтворювати пам’ятники архітектури. Нині для України це теж актуально. Після російської навали нам доведеться відновлювати наші міста і села. Відновлення проходитиме  за принципом «краще, ніж було».  Студенти й викладачі Київського національного університету вже долучилися до проектів відновлення. Але це тільки початок.

Тож нехай підносяться величні будівлі, архітектурні шедеври, які ви проектуєте, споруджуєте, вкладаючи душу і серце. Нехай Ваш талант і надалі створює красу і затишок. Зі Всесвітнім днем архітектури!

До Всесвітнього дня архітектури з 2 жовтня на кафедрі теорії архітектури розпочинає роботу Мала Академія Архітектури та стартує  Міжнародний архітектурний конкурс Saint Gobein.

Інформаційний центр