НОВИНИ КНУБА

Визначено переможців і призерів Steel Freedom 2022

3 грудня пройшов фінал студентського архітектурного конкурсу, в рамках якого були визначені кращі проєкти цього року. Цьогоріч в конкурсі взяли участь студенти з 14 українських вишів, які розробили 89 проєктів відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь із застосуванням металевих несучих та огороджувальних конструкцій. Перше місце посіла команда I-227 під керівництвом студента кафедри Архітектурного Проектування Цивільних Будівель і Споруд Дмитра Боровика (Київський національний університет будівництва та архітектури). Нагадаємо, що минулого року команда Дмитра також вийшла у фінал, але посіла друге місце. З кожним роком наші студенти набирають обертів і покращують свої професійні здібності. Склад команди: Боровик Дмитро, Племянник Ростислав, Насінська Анастасія. Куратор – Андропова Ольга Володимирівна.  Їхні досягнення відзначила компанія ЛІРА САПР і подарувала приз –  річні ліценції на використання ПК ЛІРА САПР. Також команда отримала Приз від компанії AVG. А компанія AVR development запросила команду відвідати місто Львів та об’єкти компанії, де спеціалісти й автори реалізацій зможуть провести екскурсію та поділитися своїми практиками та технологіями, які застосовували під час будівництва.

3 місце теж посіла команда нашого університету –  I-719 у складі Валявської Єлизавети, Губарець Іллі. Куратор – Іванченко Олена Володимирівна. Їм також вручила приз компанія ЛІРА САПР – Сертифікат на проходження курсів від ЛІРА САПР.

Приз від GRAPHISOFT CENTER UKRAINE (офіційні комерційні ліцензії Archiсad, рекомендації на стажування до найбільших архітектурних компаній України – клієнтів GRAPHISOFT Center Ukraine, а також курси і навчання від світових архітекторів на порталі GRAPHISOFT Learn) та Приз від компанії Trimble Solution /  Tekla Structures / SketchUp (Річна підписка на SketchUp studio + сертифікат на навчальний базовий онлайн-курс “Основи роботи з Tekla Structures” + приємні подарунки від Trimble)  отримала ще одна команда від Київського  національного університету будівництва та архітектури –  команда І-344: студенти Філіпчук Олександра, Клименко Олексій, Рибальченко Ганна. Куратор – Цюпин Євген Іванович.

Партнер конкурсу, компанія Метіпол, відзначила команду у номінації “найоригінальніше використання металу із полімерним покриттям для оформлення фасаду будівлі та подарувала цінні книжки для архітекторів ще однієї команди КНУБА – I-592: Тарасюк Анастасія, Москаленко Мія, Пімченко Ярослав. Куратор – Андропова Ольга Володимирівна. Компанія DC Evolution  також відзначила проект цієї команди.

Приз від компанії AVG отримала команда I-125: Власенко Наталія. Куратор – Пекер Аркадій Йосипович (Київський національний університет будівництва та архітектури)

Приз від компанії AVR development – команда I-255: Бусел Ангеліна, Криворучко Богдан. Куратор – Пантюхов Олег Миколайович (Київський національний університет будівництва та архітектури). Їх запросили відвідати місто Львів та об’єкти компанії для ознайомлення з новітніми технологіями.

За результатами онлайн-голосування, в якому взяли учать близько 4000 користувачів, був визначений  переможець у номінації “Приз глядацьких симпатій” – I-651: Мартинович Назарій, Тихолоз Олександр (Київський національний університет будівництва та архітектури). Вітаємо молодих архітекторів з вагомою заявкою на професіоналізм! І бажаємо нових перемог!

Олександра Єжова, архітектурний факультет КНУБА