![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/mignarodniy-den-volontera-vitannya-miskogo-golovi-2020.png)
Волонтери КНУБА
5 Грудня, 2022
Пишаємось нашими волонтерами – Івашко Юлією, професором архітектурного факультету, Гончаренком Артемом, аспірантом ФІСЕ, Веселовською Катериною, Колеватих Ігорем, Берловською Катериною, студентами ФІСЕ, Зорею Оленою, доцентом ФІСЕ, Білоловим Назаром, Онищуком Романом, студентами БТФ, Федорченком Миколою, головою профспілки студентів та аспірантів КНУБА, Сосса Богданом, аспірантом ГІСУТ, Бачинською Людмилою, заступником декана Архітектурного факультету, Хоменком Олександром, проректором КНУБА, Ваколюком Анатолієм, головою профспілки працівників КНУБА, Мирончук Жанною, директором студентської їдальні.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/mignarodniy-den-volontera-vitannya-miskogo-golovi-2020-75x75.png)
Попередня
Вітаємо з Днем волонтерів!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dyzajn-bez-nazvy.png)
Кафедра Дизайну архітектурного середовища. Захисти магістерських атестаційних робіт
29 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/vijskovyj-universytet-500x380.jpg)
День відкритих дверей на кафедрі військової підготовки
24 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/roses-6380292_1280-500x380.jpg)