Минулі конференції,  НОВИНИ БТФ

1 грудня доцент кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві Марченко С.М. відвідала Всеукраїнську онлайн-конференцію «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022».
Конференцію організовано за результатами інтеграції всеукраїнського курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» у закладах вищої освіти.
Під час заходу було обговорено перші результати проекту, особливості співпраці IT-бізнесу та освіти. Також викладачі ЗВО поділилися досвідом із запуску всеукраїнського інтерактивного курсу-стажування про створення та розвиток IT-продуктів та особливостями роботи з онлайн-курсами. Наразі тема конференції дуже важлива, адже використання IT-продуктів дає можливості для покращення навчального процесу у ЗВО.

Спікерами заходу виступили: Андрій Вітренко, перший заступник міністра освіти і науки України; Андрій Сідляренко, член Product IT Foundation for Education комерційний директор Unicheck Україна; Валерія Іоан, заступник Міністра цифрової трансформації України; Тетяна Затонацька, д.е.н., КНУ; Алла Дунська, заступник декана факультету менеджменту та маркетингу Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського; Володимир Павленко, декан факультету Мехатроніки та компютерних технологій КНУТД; Оксана Чуб, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана; Олена Варенич, д.т.н., КНУБА.

Щиро дякуємо організаторам – ІТ-компанії Genesis та громадській організації «Освітня фундація продуктового ІТ» за проведення такого цікового заходу та сподіваємося на подальшу співпрацю.