Новини,  НОВИНИ КНУБА

Вибори Ради студентського самоврядування 2023 в КНУБА

28 вересня в КНУБА пройшли вибори голови Ради студентського самоврядування. В засіданні взяли участь 68 делегатів від усіх факультетів, а також три проректори  КНУБА: перший проректор Денис Чернишев, проректор з навчально-методичної роботи Андрій Шпаков та проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Олександр Ковальчук.

З привітальним словом до учасників зборів  звернувся перший проректор КНУБА Денис Чернишев. Він підкреслив, що вибори голови РРС  університету – відповідальна справа, адже цей студент поруч із ректором братиме участь у розв’язанні важливих питань КНУБА.

Далі слово взяла Олександра Пестиєнко – голова Виборчої комісії. Вона зазначила, що на участь у виборах було подано дві заявки. Одна учасниця напередодні виборів взяла самовідвід. Залишився тільки один новий кандидат Варга Джастін -Людвіг Людвігович, студент 4 курсу  Будівельного факультету.

Джастін-Людвіг розповів, що до цього часу він обіймав посади в Раді студентського самоврядування свого факультету, тож про цю роботу  знає чимало. Серед пріоритетів  його стратегії осучаснення студентського середовища та впровадження ініціатив для студентів.  А мрія – організувати Фестиваль будівельника, до якого залучити ще й студентів з інших профільних ВНЗ.

Питань кандидату поставили чимало. І отримали змістовні відповіді. Після цього почалося голосування. Лічильна комісія, наглядачі і проректори вийшли для підрахунку голосів. А тим часом нинішній голова РРС КНУБА Ілля Цап піднявся на трибуну і почав звітувати про роботу минулого року. Говорив без підготовленого тексту від себе. Як з’ясувалося з обіцяного на виборах минулого року не було виконано одну важливу справу – не підписано документ про створення Студентського парламенту та нового положення про вибори студентського самоврядування. Ілля Цап сказав, що він просто забув це зробити. І час було втрачено.

Почалися дебати. І одна зі студенток слушно зауважила, що ймовірно Ілля  ймовірно  не хотів підписувати цей документ. Думка була слушна, Ілля з нею погодився.  І тут до мікрофона вийшов ще один студент, який зауважив, що через відсутність цього документа ці вибори вважаються не дійсними. Ситуація розжарилась! І тут миротворцем виступив проректор Андрій Шпаков. Він слушно зауважив, що оскільки нового документу не має,  і вибори на факультетах пройшли за старими правилами,  а  всі учасники зборів вважають себе чинними обранцями. Тож, делегатам  треба проголосувати відкритим голосуванням: чи вважають вони сьогоднішні вибори законними. Одноголосно було прийняте рішення вважати вибори такими, що відбулися.

Після цього оголосили результати роботи  лічильної комісії, згідно з якими новим головою РРС КНУБА було обрано Варгу Джастіна-Людвіга, студента будівельного факультету. За нього проголосували 66 з 68 делегатів зборів. Вітаємо нового голову РСС і бажаємо успішної роботи!

Студенти залишилися, щоб підписати документ про голосування  і визначитися з датою проведення студентської конференції, на якій все ж таки буде ухвалене положення про вибори студентського самоврядування. Адже справу треба доводити до кінця.

Інформаційний центр