![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-10-2.jpg)
Вибори Ради студентського самоврядування 2023 в КНУБА
28 вересня в КНУБА пройшли вибори голови Ради студентського самоврядування. В засіданні взяли участь 68 делегатів від усіх факультетів, а також три проректори КНУБА: перший проректор Денис Чернишев, проректор з навчально-методичної роботи Андрій Шпаков та проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Олександр Ковальчук.
З привітальним словом до учасників зборів звернувся перший проректор КНУБА Денис Чернишев. Він підкреслив, що вибори голови РРС університету – відповідальна справа, адже цей студент поруч із ректором братиме участь у розв’язанні важливих питань КНУБА.
Далі слово взяла Олександра Пестиєнко – голова Виборчої комісії. Вона зазначила, що на участь у виборах було подано дві заявки. Одна учасниця напередодні виборів взяла самовідвід. Залишився тільки один новий кандидат Варга Джастін -Людвіг Людвігович, студент 4 курсу Будівельного факультету.
Джастін-Людвіг розповів, що до цього часу він обіймав посади в Раді студентського самоврядування свого факультету, тож про цю роботу знає чимало. Серед пріоритетів його стратегії осучаснення студентського середовища та впровадження ініціатив для студентів. А мрія – організувати Фестиваль будівельника, до якого залучити ще й студентів з інших профільних ВНЗ.
Питань кандидату поставили чимало. І отримали змістовні відповіді. Після цього почалося голосування. Лічильна комісія, наглядачі і проректори вийшли для підрахунку голосів. А тим часом нинішній голова РРС КНУБА Ілля Цап піднявся на трибуну і почав звітувати про роботу минулого року. Говорив без підготовленого тексту від себе. Як з’ясувалося з обіцяного на виборах минулого року не було виконано одну важливу справу – не підписано документ про створення Студентського парламенту та нового положення про вибори студентського самоврядування. Ілля Цап сказав, що він просто забув це зробити. І час було втрачено.
Почалися дебати. І одна зі студенток слушно зауважила, що ймовірно Ілля ймовірно не хотів підписувати цей документ. Думка була слушна, Ілля з нею погодився. І тут до мікрофона вийшов ще один студент, який зауважив, що через відсутність цього документа ці вибори вважаються не дійсними. Ситуація розжарилась! І тут миротворцем виступив проректор Андрій Шпаков. Він слушно зауважив, що оскільки нового документу не має, і вибори на факультетах пройшли за старими правилами, а всі учасники зборів вважають себе чинними обранцями. Тож, делегатам треба проголосувати відкритим голосуванням: чи вважають вони сьогоднішні вибори законними. Одноголосно було прийняте рішення вважати вибори такими, що відбулися.
Після цього оголосили результати роботи лічильної комісії, згідно з якими новим головою РРС КНУБА було обрано Варгу Джастіна-Людвіга, студента будівельного факультету. За нього проголосували 66 з 68 делегатів зборів. Вітаємо нового голову РСС і бажаємо успішної роботи!
Студенти залишилися, щоб підписати документ про голосування і визначитися з датою проведення студентської конференції, на якій все ж таки буде ухвалене положення про вибори студентського самоврядування. Адже справу треба доводити до кінця.
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-11-1-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-2-2-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-4-2-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-5-3-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-6-2-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-7-2-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-8-2-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-9-2-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-24-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/255779587_128161466292639_4643247466019382368_n-scaled-1-75x75.jpg)
День пам'яті жертв Бабиного Яру
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-13_16-59-46-75x75.jpg)
Технології зелених конструкцій у КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Романенко-О.В.-в-Liko-School-500x380.jpg)
Профорієнтаційна діяльність кафедри ТКДвБ
17 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_1-1-500x380.png)
Відбулась онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА»
10 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/seriya-vstupaj-6-jpg-400x380.jpg)