НОВИНИ БФ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Виробнича екскурсія для студентів будівельного факультету

26 жовтня 2023 року для здобувачів четвертого курсу будівельного факультету спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за участі професора кафедри будівельних технологій Шпакової Г.В. була проведена екскурсія на будівельний об’єкт нашого міста.

Під час відвідування будівельного майданчика начальник дільниці Кирилюк Микола Романович розповів студентам про особливості будівництва масштабного житлового комплексу, цікаві моменти проєктування та виконання окремих процесів, продемонстрував будівельне оснащення та сучасні матеріали опоряджувальних робіт, які виконувались в цей день на об’єкті. Також студенти побачили унікальну частину комплексу – трьохповерховий підземний паркінг, почули про особливості виконання підземних конструкцій на глибині понад 11 метрів в умовах щільної забудови.

Здобувачі задавали багато запитань, на які отримали компетентні відповіді від Миколи Романовича. Щира подяка! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Особлива подяка  за сприяння в організації екскурсії професору кафедри менеджменту в будівництві Чуприні Ю.А.

Д.е.н., професор кафедри будівельних технологій Г.В. Шпакова